Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo

Kategoriler
Üye Girişi

İptal İade Şartları

Ürünümü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?
Tüketici, yalnızca mesafeli satışlarda (Telefon ve internet üzerinden yapılan satışlar) 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik gereği, hiçbir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin satın almış olduğu ürünü, teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde , ön bilgilendirme formunda ve sözleşme metninde yazılı olan usule uyarak iade edebilir veya değiştirebilir. Cayma bildirimi tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren 20 gün içerisinde, ürüne herhangi bir hasar verilmemesi ve eksiksiz teslim edilmesi şartıyla, tercihinize göre ürünü iade alarak bedelini tarafınıza ödemeyi taahhüt ederiz. Ancak satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart takılması, wifi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, ürünün paketinin açılmış olması, ürünün kullanılmış olması, paketi açılan ve iade edilen üründe bir problem olmaması,  koruyucu bantların çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde iade kabul edilmemektedir. Ticari veya mesleki amaçlarla hareket eden tüzel kişi ve / veya kişiler cayma hakkından ve cayma hakkından doğan hiçbir haktan faydalanamaz.

"Cayma bildirimini 0 850 308 92 68 numaralı telefonu arayarak veya 0 850 308 92 68 numarasına Whatsapp üzerinden mesaj atarak veya [email protected] mail adresine bildirimde bulunarak yapabilirsiniz.”

İade ürünlerinizi 932213943 numarasıyla Yurtiçi Kargo ile ücretsiz geri gönderim yapabilir iade edebilirsiniz. Ürünü eksiksiz bir şekilde teslim etmenizi rica ederiz

Kurulum gerekmeyen ürünler, kullanılmamış olsa dahi tekrar orijinal satış paketi satılabilir özelliğini kaybetmemiş olmalıdır.(Açılmamış, Yırtılmamış,Ezilmemiş olmalı gereklidir.)

İade edilmek istenen ürün, satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz ve orijinal kutusunda ambalajı/paketi açılmamış olmalıdır. Ambalaj/paketi açılmış, kurulumu yapılmış ekran ve TV’ler, sim kart takılan, Wi-Fi bağlantısı, kullanıcı tanımlaması yapılan cep telefonları, notebook ve tabletler, şarj aletleri, şarj kabloları, kulaklıklar iade alınamaz.