Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo

Kategoriler
Üye Girişi

Mi RoboRock S5 Max Akıllı Robot Süpürge

  • Stok Kodu: Mi-RBRC-S5M
  • Stok Miktarı: 1 Adet
  • Gönderim Süresi: 5 Gün
  • Marka: Xiaomi RoboRoc
28.999,00 TL 24.999,00 TL

• 2 Yıl Resmi Distribütör Garantili
• Ücretsiz Gönderim

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Roborock S5 Max Beyaz Robot Süpürge

 

Ev temizliğine ayıracağınız vaktin kendinize kalmasını istiyor, rutin yer süpürme ve paspas işlemlerinde size yardımcı olacak akıllı bir cihaz arıyorsanız Roborock S5 Max Beyaz Robot Süpürge modelini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sektör standartlarına uygun tasarımı, gelişmiş teknik kabiliyetleri ve bu tür ürünlerle ilk defa karşılaşacakların dahi rahatlıkla yönetebilecekleri yazılımıyla öne çıkan Roborock S50 fiyat açısından orta-üst segment çözümlerle benzer fiyatlarda bulunuyor.

Roborock S5 Max Robot Süpürgeyi Neden Almalıyım?

Teknik yönden gelişse de tasarımları itibarıyla uzun yıllardır büyük değişiklikler yaşamayan elektrikli süpürgeler aracılığıyla ev temizliği yapıyorsanız Roborock S5 Max, bu zahmetli temizlik sürecinden sizi kurtaracak. Özellikle temizlik esnasında ya da sonrasında, bel-sırt ağrısı yaşayanlar, ev temizliği yapma konusunda zorluk yaşayan ileri yaştaki ev sakinleri, evcil hayvan sahipleri, Roborock S50 akıllı robot süpürge ile etkili ve kolay bir temizlik gerçekleştirebiliyor.

Ürünü neden alacağınızla ilgili soruyu temellendiren unsurların başında, Roborock S50 Max’in, emiş gücü ve temizlik performansı gelebilir. Zira uzun yıllardır şarjlı ya da elektrikli süpürgelerle temizlik yapıp bu tür cihazların sunduğu imkânlar çerçevesinde memnun edici sonuçlar alıyor olabilirsiniz. Ama merak etmeyin; özel algılayıcıları, yüksek emiş gücü, geniş toz ve su haznesi, modelin tüm evinizi hayal bile edemeyeceğiniz kadar iyi temizlemesini sağlıyor. Dahası, ürünün internet bağlantısı üzerinden çalışması sayesinde evde olmadığınız zaman dilimlerinde bile robot süpürgenizi çalıştırabilir, işten veya tatilden eve döndüğünüzde, evinizi tertemiz bulabilirsiniz. Temizlik sonrasında kendini şarj istasyonuna otomatik olarak yerleştiren süpürgeyi cep telefonunuzla kolayca yönetmeniz, ona özel komutlar vermeniz ve bölgesel temizlik yaptırmanız da mümkün. Kısacası Roborock S50 Max’i aldıktan sonra eski süpürgenizi emekliye ayırabilirsiniz.

Dip Bucak Temizlik Yapabilen Roborock S5 Max’i Nasıl Kullanırım?

Dünyanın en önemli teknoloji öncülerinden Xiaomi’nin alt markalarından biri olan Roborock, S5 Max modeliyle tüm dünyada fırtınalar estiriyor. Sayısız kullanıcının evlerinin vazgeçilmez bir parçası hâline gelen Xiaomi Mi Roborock S5 Max akıllı robot süpürge beyaz, kuşkusuz sizin de en sevdiğiniz elektrikli ev eşyalarınızdan birine dönüşecek. Model, kullanılabilirlik noktasında sizi memnun ederken hayatınızdaki yorucu temizlik rutinleriyle vedalaşmanızı sağlıyor.

Kutusundan çıkardıktan sonra kullanım kılavuzundaki direktifler doğrultusunda kurulumunu yapabileceğiniz model, birkaç dakikalık fizikî ve yazılımsal kurulum işlemlerinin ardından kullanımınıza hazır oluyor. Şarj istasyonunu elektrikle buluşturduktan sonra süpürgeyi ilgili istasyonun üzerine dikkatlice bırakmanızın ardından cihaz, şarj olmaya başlayacak. Ancak asıl yapılandırma işlemi yazılımsal tarafta olacak çünkü modelin temel özelliklerini, üzerindeki tuşlarla yönetebilseniz bile kapsamlı yönetim işlemlerinin akıllı cihazlarınızla yapılması gerekiyor. Bu noktada Google Play Store veya AppStore üzerinden indirip akıllı cihazınıza yükleyeceğiniz Roborock uygulaması, kullanım sürecinde tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek. İlgili kayıt işlemlerinin ardından uygulama ile cihazınızı, evinizdeki Wi-Fi ağı üzerinden tanıştırmanız önemli. Sonrasında uygulama üzerinden, Roborock S5 Max robot süpürgeyi görüntüleyip temizlik işlemlerine dair komutları kolayca verebilirsiniz.

Roborock uygulaması oldukça kapsamlı, bu nedenle paspas ve süpürme gibi temel işlemlerin yanı sıra harita oluşturma, bölgesel temizlik yapma, cihazı uzaktan kumanda modunda kullanma gibi ekstraları uygulamayla yönetebilirsiniz. Hatta isterseniz Google Asistan gibi kişisel dijital asistanlar aracılığıyla da robot süpürgenizi sesli komutla kontrol edebilirsiniz.

Roborock S5 Max Kimler İçin Uygun?

Xiaomi Roborock S50 Vacuum 2 akıllı robot süpürge ve paspas, ev temizliğine önem gösteren ve masa, sehpa gibi eşyalarının daha uzun aralıklarda tozlanmasını hedefleyen herkes için uygun. 5200 mAh kapasiteli bataryasını tamamen şarj ettikten sonra 200 m⊃2;’lik alanı tek seferde temizleyebilen ürün, hem sert zemin hem de halılarınızı temiz tutmanızı mümkün kılıyor. Yerdeki tüy, toz parçası, çeşitli gıda kırıntıları ve benzeri sert-yumuşak unsurları sorunsuzca toparlayıp toz haznesine aktaran model 180 dakika boyunca çalışıyor. Bataryası bitmeye yaklaştığında bunu fark edip otomatik olarak şarj istasyonuna dönen ve sonrasında yeniden, kaldığı yerden temizliğe devam eden robot süpürge, astım ve benzeri rahatsızlıkları olanlar için de ideal. Zira üründe, HEPA filtreye yer veriliyor. Böylece temizlik sürecinde toplanan toz zerreleri, bu filtre ile hapsediliyor.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Dünyanın dört bir yanındaki pek çok ülkede ses getiren Roborock S50 Türkiye’de de adından söz ettiriyor. Bunu sağlayansa şüphesiz ürünün öne çıkan teknik özellikleri oluyor.

Belirli bir standarda oturtulan diğer tüm robot süpürgeler gibi daire formunda geliştirilen ürünün öncelikle dikkat çeken yönü, haritalama işlemini lazer ile yapması oluyor. Yeni nesil üst segment robot süpürgelerde rastlayabileceğiniz bu özellik kusursuz bir temizlik anlamına geliyor. Üzerinde toplam 14 adet sensör yer alan ve bu sayede ilk temizlikte duvarlara, eşyalara ve benzeri unsurlara minimum düzeyde çarparak çalışan, ardından harita çıkararak âdeta gören gözler eşliğinde temizlik işlemi yapan model, 96 mm’lik yüksekliğe sahip. Koltuk, kanepe, sehpa, masa ve sandalye gibi eşyaların altını rahatlıkla temizleyen, sağ-alt tarafındaki toz toplayıcı fırçası ve ana fırçasıyla süpürme işlemini başarıyla gerçekleştiren ürün, 2000 Pa emiş gücüyle de öne çıkıyor. Ayrıca süpürgenin paspas işleminde kullandığı 290 ml’lik su haznesi de süpürgenin önemli özelliklerinden biri kabul ediliyor.

Eğer ev temizliğinizi zahmetsizce yapmayı hayal ediyorsanız akıllı navigasyon imkânlarından gelişmiş özelliklerle donatılan yazılımına kadar pek çok yönden bugünün robot süpürge standartlarını yakalayan Roborock S50’yi alışveriş listenize mutlaka ekleyin.