Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo

Kategoriler
Üye Girişi

Mi RoboRock S7 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge (2 Yıl Garantili)

  • Stok Kodu: Mi-RBRC-S7
  • Stok Miktarı: 0 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Xiaomi RoboRoc
33.000,00 TL 29.999,00 TL

• 2 Yıl Garantili
• Ücretsiz Gönderim

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Roborock S7 Robot Süpürge Beyaz

 

Roborock S7 robot süpürge ile pratik temizliğin en detaylı halini keşfedin. Üstün teknolojiyle geliştirilen ürün ev temizliğinde birçok kolaylık sunuyor. Hali, parke veya mermer yüzey fark etmeksizin kapsamlı bir temizlik için ürünü tercih edebilirsiniz. Ürün sahip zemin algılama özelliğiyle sizin müdahalenize ihtiyacı yok. Her zemini otomatik olarak algılayarak özel temizlik imkanı sunan Roborock S7 ile uzaktan temizlik sağlayabilirsiniz. Roborock S7 akıllı süpürge teknolojinin tek adresi Mi Türkiye’de sizi bekliyor. Farklı satıcıların buluştuğu web sitemiz ile birçok elektrikli ev aleti ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Roborock S7 Robot Süpürgeyi Neden Almalıyım?

Roborock S7 robot süpürge beyaz gelişmiş fonksiyonlarıyla detaylı ve etkili temizlik sunuyor. Müdahale veya kontrol istemenden temizlik imkanı sunan ürünle hiçbir efor sarf etmenize gerek yok. Ev dışında olsanız dahi Roborock S7 robot süpürgeyi kullanabilirsiniz. elektrikli süpürge çeşitleriyle bilinen Roborock markasının son teknoloji ürünü ekstra fonksiyonlarıyla da kullanıcılardan tam not alıyor. Ürün sert yüzeylerde kurumuş ve kalıntı haline gelmiş kirleri dahi kolaylıkla çıkarabiliyor. Yüksek titreşim özelliğiyle evinizdeki parke, ahşap ve mermer gibi yüzeylerin temizlendiğinden emin olabilirsiniz. Ürünün sahip olduğu 470 ml’lik kir ve toz haznesi uzun süreli kullanım için ideal. Bu donanım sayesinde kullanım sırasında ve sonrasında sürekli hazne değiştirmenize gerek yok. Geniş toz ve su kapasitesine sahip olan ürün ev temizliğini dolum problemi yaşamadan gerçekleştirebilir. Tüm bunlara ek olarak üründe hassas haritalama sistemi öne çıkıyor. Bu sistem sayesinde evinizin istediğiniz gibi temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Roborock S7 Robot Süpürgeyi Nasıl Kullanırım?

Roborock S7 akıllı robot süpürge pratik ayarlanabilir yapısıyla kullanıcılardan tam not alıyor. Ürünü ev yapısına göre ayarlayarak çalıştırmaya başlayabilirsiniz. LİDAR navigasyon teknolojisine sahip olan ürün hassas haritalama özeliğiyle öne çıkıyor. Bu özellik ev yapısını dip köşe algılayarak temizlenecek alanların belirlenmesini sağlıyor. LİDAR navigasyon donanımıyla evinizin her noktasının temiz kalmasını sağlayın. Buna ek olarak gelen rota izleme özelliği temizlik sırasında ürünün geçtiği tüm konumları görüntülemenizi sağlıyor. Ayrıca robotu istediğiniz alana yönlendirme imkanı yanıyor. Ürünün kontrol uygulamasını akıllı telefona yükleyerek temizlik takibini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürün bir kere kullanıldıktan sonra yüzeyleri otomatik tanımlama özelliğine de sahip. İlk kullanım sonrasında halı ve sert zemine özel temizlik imkanı elde edebilirsiniz. Kullanım sonrasında ürününü temizlemek oldukça pratik. Yıkanabilir E11 nominal hava filtresine sahip olan ürünü tıkanma gibi problemler yaşamadan gelecek temizliğe hazırlayabilirsiniz.

Roborock S7 Robot Süpürge Kimler İçin Uygun?

Roborock S7 robot süpürge ve paspas özelliklerini bir arada kullanmak isteyenlere hitap ediyor. Ürün gelişmiş paspas ve fırça donanımlarıyla her alanın üstesinden gelebiliyor. Detaylı temizlik için ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ürünün sahip olduğu temizleme fırçası ve filtre donanımı evcil hayvan sahibi olanlar için ideal. Kauçuk fırça tasarımıyla öne çıkan ürün kedi ve köpek gibi dostlarınızın tüylerini derinlemesine temizleyebiliyor. Bununla birlikte gelen 2500 Pa gücündeki emiş gücü mikro boyuttaki partikülleri dahi çekiyor. Bu tür toz ve tüy kalıntılarına karşı alerjiye sahipseniz ürünü özellikle tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra üründe bulunan çocuk kilidi donanımı emniyetli kullanım vadediyor. Çocuğunuzun güvenliği için ürünün bu özelliğini aktif edebilirsiniz. Ürünün sahip olduğu ultrasonik halı tanıma özelliği farklı zeminlere sahip evler için ideal. Yüzeyin ve halının yapısına göre temizlik imkanı sunan bu donanın ses dalgalarıyla zemin özelliklerini tespit ediyor. Sonrasında gelişmiş teknolojisi sayesinde zemin özelliklerine uygun olan bir temizlik sistemi geliştiriyor. Buna ek olarak paspas kaldırma özelliği de üründe mevcut. Bu özellik sayesinde müdahale etmenize gerek kalmadan paspas altındaki tozları temizleyebiliyor. Kapsamlı bir temizlik için Roborock S7 akıllı süpürgeye güvenebilirsiniz. Ürünün gelişmiş haritalama sistemi kişisel yönlendirme imkanı tanıyor. Bu özelliği kullanarak temizlenmesini istemediğiniz alanları haritadan çıkarabilirsiniz.

Roborock S7 Robot Süpürgenin Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Roborock S7 robot süpürge ve paspas beyaz seçeneğinin kullanıcıların beğenisini kazanan birçok özelliği mevcut. Ürünü diğer elektrikli ev aletlerinden farklı kılan özellikler arasında VibraRise, yüzer fırça ve ses kontrolü özellikleri öne çıkıyor. VibraRise teknolojisi ürüne farklı bir paspaslama biçimi kazandırıyor. Bu teknoloji ürünün zemini dakikada 3000 kez fırçalamasını sağlıyor. Böylece kalıcı kir ve tozların zeminden arınmasına olanak tanıyor. Ayrıca 300 ml’lik su kapasitesi ile ürün paspas sırasında suyu devir daim olarak uygulayabiliyor. Pırıl pırıl ve hijyeni bir zemin temiziliği için Roborock robot süpürgeyi kullanabilirsiniz. Yüzer fırça özelliği ise mesafeyi algılayarak fırçanın zemine 0 derece yaklaştırıyor. Böylece zemindeki tüm toz ve partikülleri derinlemesine temizliyor. Bununla birlikte ürünün sahip olduğu yükselme özelliği halı gibi yüksek zeminleri otomatik olarak algılıyor. Kontrol etme gereksinimi duymadan kesintisiz temizlik için Roborock S7 süpürgeye güvenebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak üründe bulunan sesle kontrol özelliği uzaktan yönlendirme yapmanıza imkan tanıyor. Google Home, Alexa ve Siri gibi sistem kısayollarına sahip olan ürün uzaktan gelen komutları algılayarak hareket edebiliyor. Bu özelliği kullanarak sıfır eforla ürünü kontrol edebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Ağırlık          Derinlik           Garanti Süresi (Yıl)         Garanti Tipi
4700 350           2            Resmi Distribütör Garantili
Genişlik               Su Tankı Kapasitesi            Yükseklik              Gürültü Seviyesi
353 0, 3             96, 5                         67
Toz Kapasitesi
4, 00- 6, 99